İzmit İdare ve Vergi Hukuku Avukatı

idare hukuku , idari yargı ve vergi hukuku alanında uzmanlaşmış olan ekibimiz ile izmit idare avukatı ve izmit vergi avukatı kadrosu ile idare hukukunun bütün alanlarında en iyi hizmeti ve çözümü sunmaktayız. İptal davaları, tam yargı davaları ve idari işlemlere yönelik itirazlar konusunda Suh Hukuk Bürosu olarak en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemiş bulunmaktayız. Yürütme durdurma talepli öncelikli ve son derece büyük öneme sahip davalar için de uzman kadromuz ile gerekli her adımı atmaya hazırız.

Vergi hukuku alanında üstün tecrübeleri ile alanında uzmanlaşmış olan avukatlarımızla pratik, yaratıcı ve ticari yaklaşımı sunarak vergisel ihtiyaçları karşılaştırmaktayız. Müvekkillerinin vergi avantajlarından faydalanarak vergi yükümlülüklerini minimize etmeleri konusunda ulusal ve uluslararası alanda destek olmaktadır.

Suh Hukuk Bürosu bu çerçevede her türlü Gelir Vergisi, Kurumlar Vergisi, KDV ve diğer bütün vergiler ile ilgili hukuksal ihtiyaçlarında müvekkillerine uygun çözümler üretmekte, gerekli zamanlarda vergi ihtilaflarının çözümü için müvekkillerini İdare ve Vergi Mahkemelerinde temsil etmektedir. Ayrıca, müvekkillerimizin yurt içinde veya dışında gerçekleştirecekleri yatırımların her türlü teşvikleri için kişiye özel çözümler üretmektedir. Vergi alanında uygulanan yaptırımlar ve cezalar konusunda vergi mahkemelerinde ceza iptal talepli davalar vergi avukatı uzman kadromuz tarafından yürütülmektedir.

Her biri alanlarında uzman ve tecrübeli idare avukatı ve vergi avukatı kadromuzla Özelleştirme Hukukunda da çözümler sunmaktayız.

İdarenin yapmış olduğu her türlü eylem ve işlemlere yönelik başvuru ve dava prosedürlerinin izlenmesi.

• İmar Hukukundan kaynaklanan davalar
• İdari eylem ve işlemlerin iptali davaları
• Tam yargı tazminat davaları
• Kamu İhale Hukukunda şikayet ve dava prosedürü
• Tüm vergi türlerine ilişkin ihtilafların çözümü
• Vergi cezalarına ilişkin dava açılması

İletişim

Pazartesi - Cuma :09:00 - 18:00
Cumartesi, Pazar: Kapalı